ALİEXPRESS #1 - SAAT ALIŞVERİŞİMİZBugünkü konumuz AliExpress :) . Artık bilmeyen , oradan alışveriş yapmayan yoktur diye düşünüyorum . 
Bende reklamlarını ara sıra görüyordum ama bir türlü güvenemiyordum . Eşimle bir gün Youtube ' dan videolarını izlediğimiz bir kaç kanalın oradan alışveriş yaptığını öğrenince,  bizde neden olmasın dedik . Hello kitty ' nin meşhur makyaj fırçalarından ve bir tane de telefon kılıfı siparişi verdik .
 Tam bir ay sonra ürünler elimize ulaştı . Kaliteleri bizi çok şaşırtmıştı , o kadar iyi olacaklarını beklemiyorduk . Bir süre sonra bir çok firmanın  Aliexpress ' ten ürün alıp Türkiye ' de uçuk fiyatlarda sattığını fark ettim . Aynı ürüne  neden bu kadar fazla ücret ödeyelim ki ?

Bir yıldır da sürekli alışveriş yapıyoruz . Biz herhangi bir problem yaşamadık . En güzel avantajı da , eğer bir ürün elinize deforme olmuş bir şekilde ulaştıysa ya da ürün size belirtilen süre de gelmediyse paranızın iade olması . 
 Gold renkli saatimi biz daha Aliexpress ' in a ' sını öğrenmeden önce annem bana hediye almıştı . Bir buçuk yıl sonra öğrenmiştim ben oradan aldığını . Çok severek kullanıyorum .Hala daha gören herkes mutlaka ' nereden aldın ? ' diye soruyor .
Bizim ilk aldığımız saat bu siyah olan rengiydi . Her şey ile kombinleyebiliyorum ve çok şık duruyor  .
Fiyatı ise : 1.78 $
Bu saatin rengine bayılmıştım . Ve geçtiğimiz yaz en çok kullandığım bu oldu .
Fiyatı da sadece : 1.57 $
Son saati de eşim için aldık .
O da 7.85 $

Siz de AliExpress ' ten ya da yurt dışındaki web sitelerinden alışveriş yapıyor musunuz ?
Eğer yapıyorsanız hangi siteleri ya da hangi çeşit ürünleri almayı seviyorsunuz ? Benimle paylaşır mısınız ?Yorumlar

 1. son yaptığım iki mimi de yapsana madeeemsiiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten miiii 😊 en yakın zamanda yapıyorum o zamaaan 😘

   Sil
 2. merhaba bloğunu yeni keşfettim takibe aldım, ben de beklerim :)
  www.kozmetikpsikolojisi.com

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar